Westworld’un mobil oyunu bu hafta çıkıyor


Popüler bilim kurgu dizisi Westworld’un mobil oyunu, iOS ve Android platformları için bu hafta erişime açılacak. Eğer şimdiden ön kayıt yaparsanız başlangıçta ekstra avantajlara sahip olacaksınız


http://im.haberturk.com/2018/06/19/ver1529401995/2021971_620x410.jpg

Game of Thrones’tan sonra dünyayı kasıp kavuran bir başka HBO dizisi Westworld’un mobil oyununun 21 Haziran’da Android ve iOS platformlarına çıkış yapacağı duyuruldu. Ancak Avustralya ve Türkiye gibi bazı ülkelerde birçok kullanıcı oyuna şimdiden erişebiliyor.

HBO ve Warner Bros’un neredeyse yarım yıldır reklamını yaptığı Westworld, Behaviour Interactive tarafından geliştiriyor. Oynanış olarak ilk bakışta Fallout Shelter’a benzetilen oyunda Delos Destinations’ta yeni işe başlamış bir eleman olarak parktaki ev sahiplerinin yönetiminden sorumlu olacaksınız.

Westworld’un mobil oyunu için ön kayıtlar hala devam ediyor. Ön kayıt yapan kullanıcılara başlangıçta bazı ödüller verilecek. Lawrence karakteri, yenetek puanları, altın paketleri ve temel ev sahibi kodları yeni başlayan oyunculara hediye edilecek.

 

 

Kaynak: HaberTürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir